I edycja MENTOR Practitioner dobiegła końca!

21 czerwca br. zakończyła się pierwsza edycja kursu Mentor Practitioner – jedynego w Polsce zaawansowanego kursu mentoringowego akredytowanego przez European Mentoring and Coaching Council. Kurs wystartował 14 maja. Projekt był współorganizowany przez Stibitz oraz Fundację Liderek Biznesu i odbywał się w ramach Szkoły Mentorów Biznesu.

Był to czas  niezwykle intensywny i obfitujący w wiele cennych doświadczeń. Kurs poprowadzili nasi trenerzy: Piotr Ciacek, Marta Skrzydelska, Joanna Kucharczyk – Capiga oraz Jacek Bełdowski. Uczestnicy wzięli udział w 9 dniach warsztatowych, podczas których rozwijali swoje kompetencje mentorskie ćwicząc nowe techniki, poznając nowe narzędzia pracy z mentee.

Kurs ukończyło dziewięciu uczestników, którzy podzielili się z nami swoimi wrażeniami.

Dla wszystkich uczestników szkolenie było inspirującym wydarzeniem wyposażającym ich w konkretną wiedzę merytoryczną, dzięki czemu uczestnicy po kursie czują się pewniejsi w roli mentora.

Absolwenci kursu docenili wartości merytoryczne oraz organizacyjne kursu wyrażając przekonanie, że Mentor Practitioner było jednym z najlepszych szkoleń, w jakich brali udział, w które warto było zainwestować.

Uczestnicy ocenili pozytywnie również nasz team prowadzący. W ich opinii trenerzy byli kompetentni i wykazali się pełnym profesjonalizmem. Pracę podczas szkolenia wspomagało ich zaangażowanie oraz merytoryczne przygotowanie.

Kolejna edycja Mentor Practitioner już w przygotowaniu! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Czekamy na Wasze zgłoszenia!