Narzędzia

W pracy wykorzystujemy różnorodne narzędzia, które wspierają realizację naszych usług. Najczęściej korzystamy z nich na początku współpracy, by lepiej zrozumieć i poznać sytuację zespołu czy firmy. Narzędzia wspierają proces diagnozy potrzeb poszczególnych osób i całych organizacji. Dzięki wiedzy, którą uzyskujemy, możemy zaproponować odpowiednie formy pracy i wspólnie z tobą ustalić zakres potrzebnych działań.

Korzystamy z profesjonalnych narzędzi diagnostyki jakościowej i ilościowej: testów Master – Hr, Gallup, Disc, badań ilościowych opartych na kwestionariuszu Walker, jakościowych badań organizacji.

W pracy z firmami/zespołami od wielu lat korzystamy z diagnostyki ilościowej i jakościowej:

Badania ilościowe

z których korzystamy wywodzą się z kwestionariusza „Walker”, który pozwala na precyzyjną ilościową diagnozę kultury organizacyjnej firmy (komunikacja, lojalność, satysfakcja pracowników)
Badania jakościowe

projekt KAM – jakościowe badanie kultury organizacyjnej firmy/zespołu, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę o tym w jaki sposób firma jest postrzegana przez: pracowników, konkurencję, klientów. Projekt KAM jest prowadzony w oparciu o pogłębione wywiady jakościowe.

Testów badających profile kompetencji zawodowych:

Master Hr

Gallup

Disc

Informacje uzyskane z testów poszerzają wiedzę o potencjałach danej osoby, co pozawala ukierunkować pracę w obszarze rozwoju zawodowego i dopasować do tego metody pracy. Testy są również istotnym narzędziem wspierającym proces rekrutacji, proces budowy i rozwoju zespołów.

Testy predyspozycji indywidualnych mogą być zamawiane niezależnie od oferty. Możesz po prostu zamówić i wykonać test by poznać swój profil zawodowych kompetencji.