O nas

O firmie

Firmę Stibitz założyłem w 1997 roku, a inspiracją i motywacją do podjęcia działalności warsztatowej, mentoringowej i coachingowej były w dużej mierze moje własne doświadczenia. Z nich powstała idea i pomysł na „ubranie” istotnych dla mnie wartości i pomysłów w spójny program wspierający ludzi i firmy w ich rozwoju.

Zależało mi na tym, by w pracy móc opierać się na tym, na czym sam opieram się w życiu – na wolności i szacunku. Tym samym stworzyłem własne podejście, w którym rozumienie świata klienta jest podstawą do tworzenia fundamentu współpracy z nim. Rezultaty przyszły szybciej niż oczekiwałem.

Zapraszamy do
zapoznania się z nami

Piotr
Ciacek

Elżbieta Różycka – Solinas

Joanna
Kucharczyk-Capiga

Marta
Skrzydelska

Jacek
Bełdowski

Joanna
Filipowicz

Zespół STIBITZ

Tym co nas łączy jest ciekawość ludzi i chęć towarzyszenia im w ich rozwoju.

Tym co nas różni jest nasze doświadczenie – kończyliśmy różne studia, mieliśmy różne zawodowe doświadczenia, różne sukcesy i różne porażki.

Wspólnie działamy na rzecz tworzenia i realizacji programu, którego celem jest wspieranie innych w ich zawodowej drodze. Z własnego doświadczenia wiemy, że droga rozwoju bywa kręta, są na niej rozstaje a czasem ginie gdzieś „w polu”, lub nagle się kończy.

We współpracy opieramy się o profesjonalną wiedzę i doświadczenie. Trudno powiedzieć co przeważa: wiedza czy doświadczenie. Każdy z nas robi to na swój sposób. Jako zespół cenimy to, że się różnimy. Dzięki temu poznajemy inny punkt widzenia. Widzimy szerzej i wiemy więcej.

Zapraszamy do zapoznania się z nami.