Sesje indywidualne

Sesje indywidualne

Sesje indywidualne to możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia  w pracy nad sobą i istotnymi obszarami życia zawodowego i osobistego. Spotkania są prowadzone przez wykwalifikowanych mentorów i coachów, posiadających międzynarodowe akredytacje EMCC oraz ICF.

W czasie spotkań pomagamy:

 • dokonywać świadomych wyborów w drodze zawodowego rozwoju 
 • konstruktywnie przechodzić przez zmiany
 • znajdować satysfakcjonujące cię rozwiązania trudnych zawodowych sytuacji
 • rozpoznawać twoje zasoby i efektywnie z nich korzystać
 • mierzyć się z barierami i znajdować drogę do ich pokonania

  Sesje coachingowe

  Spotkania z profesjonalnym coachem, które pomogą zdefiniować obszary indywidualnego potencjału i predyspozycji zawodowych i świadomie korzystać ze swoich zasobów.

  Sesje mentoringowe

  Indywidualne spotkania z mentorem, których celem jest rozwój zawodowy i poszerzanie świadomości siebie w obszarze zmian na zawodowej drodze. Wiedza i doświadczenie mentora są unikalnym zasobem, z którego może skorzystać Uczeń.

  Superwizje

  Merytoryczne wsparcie superwizora pozwalające na poszerzanie kompetencji mentorskich poprzez: analizę własnej pracy Mentora, analizę stylu pracy i postawy Mentora, analizę trudnych sytuacji czy kwestii etycznych w trakcie procesu.

  Assessment wyników testów diagnostycznych

  Spotkania osób wypełniających testy z certyfikowanymi do prowadzenia profesjonalnych sesji osobami. Profesjonalne omówienie profilu predyspozycji zawodowych.
  Sesje Assesment pozwalają na pełne wykorzystanie informacji płynących z wyników testów i przełożenie ich na praktykę zawodową.

  Wybierz swojego mentora lub coacha

  W ofercie sesji indywidualnych znajdziesz:

  • sesje coachingowe
  • sesje mentoringowe
  • superwizje indywidualne i grupowe
  • assessment wyników testów diagnostycznych

   

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi mentorami, coachami i superwizorami. Każdy z nas ma inny styl pracy i inne podejście. Tym co nas łączy jest chęć wspierania ludzi w ich zawodowej drodze oraz stałe dążenie do zdobywania wiedzy i profesjonalnego rozwoju. Wszyscy nasi mentorzy i coachowie posiadają międzynarodowe akredytacje EMCC oraz ICF.

  Zaglądając do naszych profili możesz dowiedzieć się: jakie mamy doświadczenie, jaką drogę zawodową przeszliśmy oraz, co w pracy z ludźmi jest dla nas ważne.

  Zapraszamy do zapoznania się z nami.

  Piotr
  Ciacek

  Joanna
  Kucharczyk-Capiga

  Jacek
  Bełdowski

  Marta
  Skrzydelska