Sesje indywidualne

Indywidualne sesje coachingowe i mentoringowe

Każda forma spotkań z coachem lub mentorem niesie za sobą różne korzyści. Spotkania grupowe pozwalają na wymianę doświadczeń, a także konfrontacje spostrzeżeń na ten sam temat. Z kolei indywidualne sesje coachingowe i mentoringowe to najlepsza okazja, by skupić się na bardzo konkretnych zagadnieniach. Swojego rodzaju studium przypadku jest dla wielu osób nieodzownym uzupełnieniem warsztatów i szkoleń. Zdajemy sobie sprawę, że każdy nasz klient ma nieco inne oczekiwania i inne potrzeby, dlatego na indywidualne sesje coachingowe oraz mentoringowe możesz wybrać swojego trenera, z którym nawiążesz dłuższą współpracę.

Sesje coachingowe i mentoringowe – wybierz swojego mentora lub coacha

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć indywidualnych sesji coachingowych i indywidualnych sesji mentoringowych, a także superwizji indywidualnych i grupowych. Prowadzimy także assesment wyników testów diagnostycznych, które pozwalają na dogłębne poznanie i przeanalizowanie wyników testów, dzięki którym możemy poznać kompletny profil zawodowy osoby biorącej udział w testach.

Nasze usługi są więc skierowane do osób, które szukają wsparcia na drodze rozwoju zawodowego, jak i do osób, które biorą udział w rekrutacjach i przydzielaniu pracowników do nowych projektów oraz coachów i mentorów, którzy pracują ze swoimi klientami. Samodoskonalenie jest bowiem nieodłącznym elementem pracy coacha i mentora, a także kierowników, managerów oraz pracowników HR. Systematyczny udział w indywidualnych sesjach coachingowych i mentoringowych pozwala nie tylko utrzymać najwyższy poziom profesjonalizmu, ale także redukuje ryzyko wypalenia zawodowego.

Indywidualne sesje coachingowe i mentoringowe z najlepszymi trenerami

Wszystkich zainteresowanych indywidualnymi sesjami coachingowymi lub mentoringowymi zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszych coachach i mentorach – znajdziesz je w zakładce O nas.

Nasi prowadzący mają udokumentowane wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sesji coachingowych i mentoringowych. Wszyscy posiadają akredytacje zawodowe (ICF, EMCC). Każdy z nich ma jednak własny styl pracy, dlatego zapraszamy na konsultację, by porozmawiać z wybranym przez siebie coachem lub trenerem i ustalić zasady indywidualnej drogi rozwoju zawodowego.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat sesji indywidualnych:

Piotr
Ciacek

Joanna
Kucharczyk-Capiga

Marta
Skrzydelska

Jacek
Bełdowski

Joanna
Filipowicz

Sesje coachingowe

Spotkania z profesjonalnym coachem, które pomogą zdefiniować obszary indywidualnego potencjału i predyspozycji zawodowych i świadomie korzystać ze swoich zasobów.

Sesje mentoringowe

Indywidualne spotkania z mentorem, których celem jest rozwój zawodowy i poszerzanie świadomości siebie w obszarze zmian na zawodowej drodze. Wiedza i doświadczenie mentora są unikalnym zasobem, z którego może skorzystać Uczeń.

Indywidualne superwizje

Merytoryczne wsparcie superwizora pozwalające na poszerzanie kompetencji mentorskich poprzez: analizę własnej pracy Mentora, analizę stylu pracy i postawy Mentora, analizę trudnych sytuacji czy kwestii etycznych w trakcie procesu.

Assessment wyników testów diagnostycznych

Spotkania osób wypełniających testy z certyfikowanymi do prowadzenia profesjonalnych sesji osobami. Profesjonalne omówienie profilu predyspozycji zawodowych.
Sesje Assesment pozwalają na pełne wykorzystanie informacji płynących z wyników testów i przełożenie ich na praktykę zawodową.